Український спорт

Dec 20, 2014 | Newpathway, Featured

Богдан Миндюк, Торонто

Футбол
З чотирьох українських команд, які виступали у европейських кубках восени, лише три гратимуть навесні. Динамо Київ у шостому турі Ліги Европи здолало Стяуа з Бухаресту 0:2 (Ярмоленко (71 хв.), Ленс (90+3 хв.)) і посіло перше місце у групі.
Шахтар зіграв унічию 1:1 з Порту, Порто (Степаненко (50 хв.), Абубакар (87 хв.)). Донецький клуб, який зараз базується у Львові, виходить у наступний тур з другого місця у групі, на першому – Порту.
Дніпро у останній грі у Лізі Европи виграв у Сент-Етьена (Франція) 1:0 (Федецький (66 хв.)). Дніпро закінчив осінні змагання у Лізі Европи на другому місці у своїй групі, пропустивши на перше титулований клуб Інтернаціонале з Італії.
Харківський Металіст програв усі шість ігор у своїй групі Ліги Европи і посів останнє місце.

Плавання
Український плавець Андрій Говоров завоював бронзу на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді. Він був третім на 50 метрів стилем батерфляй за 22.49 сек. Першим був олімпійський чемпіон Чад ле Кло з Полудневої Африки (21.95 сек.), а другий був Ніколас Сантос з Бразилії за 22.08 сек.
Дарина Зевіна показала також третий час в запливі на 100 метрів за 55.54 сек. Золоту медаль дістала Катінка Госсу з Угорщини за 55.03 сек.

Біатлон
Валя Семеренко завоювала медалі вже на першому етапі Кубку світу. На гонці переслідування на 10 кілометрів вона прийшла другою за Кайсою Мякярайнен з Фінляндії і перед Доротею Вірер з Італії.

Самбо
На Кіпрі закінчився Чемпіонат світу з самбо серед кадетів від 15 до 16 років. Два золота в жіночому самбо завоювали Алла Бегеба до 38 кг і Катерина Хомяк до 60 кг. Срібну медаль одержав Артур Саркісян у вазі 74 кг, а бронзові одержали Руслан Стельмащук (до 56 кг), Василина-Ірина Кириченко понад 80 кг, Артем Гуляєв до 90 кг і Олександр Шевчик понад 100 кг.

Спортивна Гімнастика
Олег Вернаєв вже вдруге визнаний Національним Олімпійським Комітетом найкращим споротсменом України. В останньому місяці осені він здобув перемогу на етапі кубку світу у Штутгарті, Німеччина, як також переміг на престижному турнірі “Меморіял Хоакіма Блума” у Барселоні, а накінець дістав срібну медаль на відкритому Кубку Швейцарії у місті Цюріху.

Теніс
Олександра Корашвілі перемогла на турнірі ІТФ у Сусі в Тунізії. У фіналі вона була сильнійшою від Манон Арканьолі з Франції з вислідом 6:3 і 6:3. Це її перший одиночний титул, бо на минулому тижні вона закінчила на другому місці в парному турнірі, де її партнреркою була сербка Бонич.