Український спорт за тиждень

Feb 10, 2015 | Newpathway, News, Featured

Богдан Миндюк, Торонто

Водне поло
Львівське Динамо, яке представляло Україну на міжнародному турнірі в Очтровці Польща, стало переможцем завдяки виграшам у господарів змагань з рахунком 12-10 та у Молдови з рахунком 12-6. У вирішальному матчі львів'яни знову перемогли Польщу з рахунком 13-5.

Фігурне катання
Іван Павлов став переможцем Європейського юнацького чемпіонату з фігурного катання. Деніс Васілєвс з Латвії закінчив на другому місці – він хоча і мав набагато складнішу програму, але не зміг її технічно виконати.

Біатлон
В Отепяя в Естоніі почався чемпіонат Європи в індивідуальній гонці. В першій гонці Юлія Журавок завоювала бронзову медаль для збірної України. В чоловічій індивідуальний гонці Максим Івко приніс Україні другу бронзову медаль. Це була гонка на 12.5 км.
У гонці на 20 км лідер української збірної Сергій Семенов здобув срібну медаль після росіянина Волкова і перед болгарином Ілієвим.

Універсіяда
В Осіблі (Словаччина) українська четвірка біатлоністів в складі Юлії Бригінець, Яни Бондар, Руслана Ткаченко і Дмитра Русинова в естафеті виборола бронзову медаль після команд Росії і Казахстану.
У гонці біатлоністів з масовим стартом на 15 км (30 учасників) Віталій Кільчицький здобув золоту медаль, а Дмитро Ручинов здобув срібну медаль. Ще три українці посіли 10, 17 і 27 місце.
Жіночу естафету на чемпіонаті Європи виграла українська жіноча збірна команда в складі Юлії Джими, Наталії Бурдиги, Валі Семеренко і Ірини Варвинець, які випередили дружини Німеччини, Франції, Польщі, Білорусі, Норвегії, Росії і Швеції.