Український спорт за тиждень

Apr 7, 2015 | News, Featured, Newpathway

Богдан Миндюк, Торонто

Шахи
5 квітня відбулася четверта і остання партія чемпіонату світу серед жінок, в якій українка Марія Музичук перемогла росіянку Наталю Погоніну і стала чемпіонкою світу. Загальний рахунок серії – 2-1/2 до 1-1/2. На початку турніру Украіна мала 4 учасниці, а Росія – 7.
До 1/4 фіналу вийшли дві українки – Марія Музичук і Анна Музичук, які є сестрами зі Львова. Анна багато років грала за Словаччину і рік тому почала грати за Україну. Чемпіонат світу відбувся в Сочі, Росія.

Спортивна Гімнастика
На турнірі зі спортивної гімнастики, який відбувся в Котбусі, Німеччина, українець Олег Верняєв здобув золоті медалі у вправах на паралельних брусах і на гімнастичному коні, а також срібну медаль в опорному стрибку.

Плавання
Українська збірна з плавання завоювала дві золоті, дві срібні і дві бронзові медалі на міжнародних змаганнях, які відбулися в Орайсі, Португалія в квітні. Золоті медалі здобули Максим Пєхота і Анастасія Красіна, срібні – Ілля Голубков і Максим Пєхота, а бронзові – Євгенія Григоренко і Ілля Голубков.
Українська молодіжна збірна здобула чотири медалі в Нетаніі, Ізраїль, де відбулися молодіжні змагання – одну золоту і три срібні. Золоту виграв Дмитро Прожога, а срібні – Андрій Хлопцов, який закінчив другим в таких категоріях як 50 метрів батерфляй, 50 метрів, та 100 метрів на спині.

Дзюдо
В Тбілісі, Грузія, українці виграли чотири медалі на Гран-Прі. Золоту медаль дістала Марина Черняк в категорії до 48 кг, срібну – Світлана Ярьомка в категорії до 78 кг, а бронзові завоювали Георгій Зантарая до 66 кг і Олександр Гордієнко поверх 100 кг.

Стрільба
В Дортмунді, Німеччина, відбулися міжнародні змагання з культовоі стрільби, де українці здобули чотири нагороди. Павло Коростильов здобув золоту медаль з швидкого пістолета та срібну медаль з пневматичного пістолета. Оксана Камінська здобула срібну медаль з пневматичного пістолета а Олег Царьков здобув бронзову медаль з пневматичного гвинтівки.

Фехтування
Дворазова чемпіонка світу і олімпійська чемпіонка Ольга Харлан перемогла на Гран-Прі в Сеулі, Південна Корея, де вона у фіналі розгромила американку Ібтіхадж Мухаммад з рахунком 15-6.

Бокс
Бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року Тарас Шелестюк (12-0, 8 КО) в місті Корона, США, отримав свою дванадцяту перемогу на професійному ринзі, вигравши одноголосним рішенням суддів в американця Хуана Родрігеса (12-2, 5 КО). У четвертому раунді Шелестюк отримав розсічення над бровою в результаті зіткнення головами, але на хід бою воно не вплинуло.