Український спорт – листопад 2016

Nov 22, 2016 | Newpathway, Ukraine, Featured

Богдан Миндюк для Нового Шляху, Торонто.

Футбол
У Одесі 12 листопада відбувся матч відбірного етапу Чемпіонату світу 2018 між національними збірними України та Фінляндії. На 24 хвилині Артем Кравець забив єдиного гола і Україна виграла 1:0.
В результаті, Україна піднялася в своїй групі на друге місце і зараз з 8 очками знаходиться за Хорватією, яка має 10 очок. нижче у турнірній таблиці команди Ісландії, Туреччини, Косово і Фінляндії.
А вже 15 листопада збірна України зіграла зі збірною Фінляндії товариську гру і перемогла 2:0. Голи забили Євген Шахов (38′) та Андрій Ярмоленко (з пенальті, 88′).
11 листопада в Україні з візитом перебував Президент Європейського футбольного союзу (УЄФА) Александр Чеферін. Була досягнута домовленість про проведення фіналу Ліги чемпіонів-2017/18 на НСК “Олімпійський” у Києві.

Фехтування
Українська шпажистка Фейбі Бежура виграла срібну медаль на етапі Кубка Світу, який пройшов в Сучкоу (Китай). Золоту медаль одержала Анна ван Брумен з США, а бронзову поділили Тетяна Логунова з Росії та Сера Сон з Південної Кореї.

Фейбі Бежура (Facebook/rbc.ua)

Біатлон
На міжнародних передсезонних змаганнях з біатлону, що відбулися в Шушені в Норвегії, українка Юлія Джима виграла бронзову медаль в спринтовій гонці. Золоту медаль одержала Жюстін Бреза з Франції, а срібну дістала Тіріл Екгофф з Норвегії.

Шахи
Гросмейстер Олександр Арещенко з України виборов першле місце на турнірі, що відбувся в Бад-Вісзе в Німеччині. В турнірі брали участь 475 шахістів з цілого світу. Шість інших шахістів здобули ту саму кількість очок, що й Арещенко, але за додатковими показниками відповідно вони зайняли від другого до сьомого місця.

Шашки
В Ізмірі, Туреччина відбувся чемпіонат світу серед молоді за стокліткових шашок. У блискавичній програмі у категорії “юні надії” бронзову медаль одержав Андрій Блоха з Дніпропетровщини.
У чемпіонаті світу з турецьких шашок серед хлопців до 10 років срібну медалю одержав Олександр Коваль з Прикарпаття.