Український спорт за тиждень

Mar 11, 2015 | Newpathway, News, Featured

Богдан Миндюк, Торонто.

Фехтування
Інна Бровко здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи серед юнаків, що відбувся в Маріборі, Словенія 4 березня цього року.
Збірна команда юніорів також здобула бронзову медаль на Кубку світу, що відбувся 10 березня в Удіне, Італія.

Бокс
В США відбулося кілька боїв українських боксерів-середньоваговиків. Наприкінці лютого бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року Тарас Шелестюк здобув свою одинадцяту перемогу на професійному ринзі, нокаутувавши в третьому раунді мексиканця Франсіско Хав'єра Резу. Тепер Тарас у професійному боксі має результат 11:0.
Перемогою завершив свій четвертий бій (усі виграв) на професійному рингу Сергій Дерев'янченко, який переміг технічним нокаутом у другому раунді американця Владіна Біоссе.
На початку березня Євген Хитров здобув свою 9-ту перемогу, нокаутувавши у восьмому раунді пуерторіканця Хорхе Мелендеса. Євген тепер має результат 9:0 на професійному ринзі.

Біатлон
Валя Семеренко здобула бронзову медаль в спринті на чемпіонаті світу, що відбувся в Контіолахті Фінляндія 7-го березня цього року.

Легка атлетика
Наталія Пигида з Київської області здобула золоту медаль у бігу на 400 метрів на чемпіонаті Європи, що відбувся в Празі, Чеська республіка, 7-го березня. З результатом 51.96 секунд вона показала свій найкращий час цього року.

Теніс
Дмитро Баданов виборов перше місце на турнірі в Шарм Еш Шейху в Єгипті. У фіналі він переміг Марка Тапавац з Сербії з рахунком 6:4 і 6:4.

Стрільба
На чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який пройшов у м. Арнем (Нідерланди) з 3 до 8 березня 2015 р., Ігора Кізима зі Львова здобув 1 золоту, 2 срібні і 1 бронзову медалі.