Job Seekers - Achev - Connecting Skilled Newcomers with Employers

Український спорт

Apr 21, 2015 | Newpathway, Ukraine

Бокс
Команда “Українські отамани” у 13-му турі Всесвітньої серії боксу перемогла Команду Росії з рахунком 3:2. Серед українців перемогли Хасанбой Дусматов, Володимир Матвійчук і Геворг Манукян. Після цієї перемоги Отамани набрали 27 очок і займають у групі A третє місце. Чи попадуть Отамани у плей-офф, вирішиться в останньому турі.
У київському Палаці спорту у суботу, 18 квтіня, Олександр Усик здобув перемогу технічним нокаутом над росіянином Андрєєм Князєвим і відстояв свій титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у важкій вазі.

Муай-тай
Львівська тайська боксерка Олена Овчиннікова, яка має велику колекцію поясів, виграла континентальний пояс за версією Малайзійської федерації.
4 квітня у Белфасті вона у титульному бою побила досвідчену італійську боксерку Патріцію Гібеллі.
Поєдинок тривав п'ять раундів по три хвилини. Всі п'ять раундів виграла Овчиннікова.

Футбол

У перших чвертьфінальних матчах Ліги Европи Київське Динамо заграло вдома внічию з італійською Фіорентиною з рахунком 1:1, а дніпропетровський Дніпро зіграв на виїзді внічию з рахунком 0:0 з бельгійським Брюгге.

Теніс
Еліна Світоліна успішно виступає на турнірі серії WTA International у Боготі, Колумбія.
У чвертьфіналі українка була сильнішою за восьму “сіяну” американку Іріну Фальконі.

Важка атлетика

На Чемпіонаті Європи Юлія Калина виграла золото у ваговій категорії до 63 кг із сумою двоборства 238 кг. У ривку Юлія зафіксувала штангу вагою 106 кг. Поштовх Юлія Калина починала з підходу до штанги вагою 124 кг і. У другій та третій вправі Юлія впевнено зафіксувала 127 і 132 кг відповідно, і збільшила відрив від суперниці до 15 кг у сумі двоборства.

Спортивна гімнастика
Олег Верняєв став абсолютним чемпіоном Європи 2015 року зі спортивної гімнастики. Українець був найсильнішим у багатоборстві у Монпельє, Франція. Запорукою успіху став вдалий виступ на коні, кільцях і паралельних брусах. Це перший титул абсолютного чемпіона Європи для 21-річного спортсмена.