Український спорт

Apr 29, 2015 | Newpathway, Ukraine

Богдан Миндюк, Торонто.

Футбол
У 1/4 фіналу Ліги Европи 24 квітня грали Динамо Київ та Дніпро Дніпропетровськ. Динамо Київ програло італійській Фіорентині 2:0 (3:1 за підсумками двох матчів) і вибуло зі змагань. Дніпро Днипропетровськ виграв у бельгійського Брюгге 1:0 (1:0 за підсумками двох матчів) і вийшов у півфінал.
У півфіналі Ліги Европи Дніпро зіграє з італійським клубом “Наполі” 7 та 14 травня. Інша пара півфіналістів – Севілья (Іспанія) – Фіорентина (Італія). Фінал Ліги Европи відбудеться 27 травня у Варшаві.

Бокс
Чемпіон світу у суперважкій вазі Володимир Кличко захистив свої чемпіонські титули у бою з американцем Браянтом Дженнігсом у Нью-Йорку 25 квітня.
За підсумками 12 раундів усі три судді віддали перемогу Кличкові: два судді з рахунком 116:111 та третій – 119:109. Для Кличка ця перемога стала 64-ю на професійному ринзі при 53-х нокаутах.

Легка атлетика
Українка Ольга Котовська фінішувала другою на марафоні серії IAAF Silver Label Road Race, який відбувся у Ганновері (Німеччина) 19 квітня. Котовська подолала дистанцію за 2 години 29 хвилин 13 секунд.
На марафонах у Польщі українці завоювали кілька медалей. Тетяна Вернигор стала третьою на IAAF Silver Label Road Race у Лодзі, а у Кракові Тарас Сало виявився найшвидшим, а Анатолій Оржеховський посів третє місце.
Рада Європейської легкоатлетичної асоціації прийняла рішення відзначити українську атлетку, срібну призерку Олімпійських ігор-2008, бронзову призерку чемпіонату світу-2007 у бігу на 1500 метрів Ірину Ліщинську. Вона отримає спеціальну премію.

Шахи

У Вірменії відбувся заключний тур командного чемпіонату світу з шахів. Збірна України, зігравши внічию з Угорщиною, закінчила турнір на другому місці з 12-ма очками. На першому місці – команда Китаю з 13-ма очками.

Теніс
Врожайним виявився кінець березня для українських тенісистів. Альона Сотникова здобула одиночний титул на турнірі ITF у Туреччині. Сергій Стаховський виграв турнір в парному розряді в американському Ірвінгу. Ольга Янчук взяла титул на турнірі ITF у Гонессі, Франція.